Kedvezményes üdülés

Itt foglalhat szállást online!

10% KEDVEZMÉNY A JÚNIUSI SZÁLLÁSFOGLALÁSOKRA!

A DIMENZIÓ Önsegélyező Egyesület kedvezményes üdülési lehetőséget biztosít az egyesületi tagok és hozzátartozóik valamint turisták pihenése, regenerálódása érdekében.

Minden június hónapra lefoglalt (minimum 3 éjszaka és 4 fő foglalás esetén) vendégéjszakára 10% kedvezményt adunk az összes szálláshelyünkön!

• a kedvezmény a már leadott és kifizetett foglalásokra nem érvényes

Foglaljon már most, a férőhelyek száma korlátozott!

Gyula, Pécs, Miskolctapolca, Hollókő , Balatonfüred, Keszthely

Látogasson el Miskolctapolcán a felújított barlangfürdőbe, kényeztesse magát a Gyulai Várfürdőben, gyönyörködjön Hollókő festői szépségű falusi környezetében, fedezze fel Pécs történelmi látnivalóit és helyi strandjait vagy csodálja meg a Balatont Keszthelyen, tekintse meg Balatonfüred kulturális emlékeit.

Az üdülőkben gyermekek 2 éves korig ingyen tartózkodhatnak, 2 éves kor felett 3500.-Ft-os díjon. Turista igénybevétel esetén nincs külön gyermek és felnőtt ár.

Az üdülőkbe kisállat nem vihető.